Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Balabolka 2.15.0.710 indir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Ekrandaki metin WAV, MP3, MP4, OGG veya WMA dosyası olarak kaydedilebilir. Program pano içeriğini okuyabilir, azw, CHM, DjVu, DOC, EPUB, FB2, HTML, LIT, MOBI, ODT, PRC, PDF ve RTF dosyalarından metni görüntüleyebilir, yazı tipini ve arka plan rengini özelleştirebilir, sistem tepsisinden veya global kısayol tuşlarıyla okumayı kontrol edebilir.

Program Microsoft Speech API (sapı) çeşitli sürümlerini kullanır; bu hızı ve pitch dahil olmak üzere bir sesin parametrelerini değiştirmek için izin verir. Kullanıcı, sesin artikülasyonunun kalitesini artırmak için özel bir ikame listesi uygulayabilir. Bu özellik, kelimelerin yazımını değiştirmek istediğinizde kullanışlıdır. Telaffuz düzeltme kuralları düzenli ifadelerin sözdizimini kullanır.

Balabolka harici lrc dosyaları veya ses dosyaları içinde MP3 etiketleri senkronize metin kaydedebilirsiniz. Bir ses dosyası bir bilgisayarda veya modern dijital ses çalarlarda oyuncularla çalındığında, metin eşzamanlı olarak görüntülenir (aynı şekilde, şarkılar için şarkı sözleri gibi).

Balabolka 2.15.0.710 indir YAPILAN YORUMLAR