Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Minecraft İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Minecraft, macera, keşif ve yaratıcılıkla dolu bir oyundur; burada, legolara benzer bloklardan oluşan bir dünyada hayatta kalırsınız, ancak birinci şahıs bakış açınızdan istediğiniz gibi hareket edebilirsiniz. Ve biz ‘ancak sizin gibi’ derken, biz gerçekten bunu demek, eğer uygun gördüğünüz ne olursa olsun daha sonra kullanmak için malzemenin her türlü blokları toplayabilir olarak.

Bunun gibi, bir ev inşa etmek için büyük taş parçalarını parçalamaktan, evinize koymak için mobilya inşa etmek için ağaçları doğramaktan veya hatta kuyular, heykeller, binalar vb.gibi daha karmaşık projeleri bir araya getirmekten her şeyi yapabilirsiniz. Tek sınırınız hayal gücünüzdür ve yaratmaya başlar başlamaz, emrinizdeki seçeneklerin pratik olarak sonsuz olduğunu fark edeceksiniz.

Ama açıkçası, bir şeyler inşa etmek sadece Minecraft’ın bir parçasıdır. Diğer kısım, canavarlar mağaralarından çıktığında ve oyun uygun bir hayatta kalma korku Başlığı haline geldiğinde, gece vakti olur. O zaman dev örümceklere, iskeletlere, endermenlere veya korkunç sürüngenlere karşı yüzleşmeniz gerekiyor. Ve o zaman kılıcını ya da yay ve oklarını iyi kullanacaksın.

Minecraft dünyasında hayatta kalmak için bir yatak, kılıcın ve birkaç araçla sadece evinizden daha fazlasına ihtiyacınız olacak. Karakter aç alacak gibi ayrıca, gıda gerekir. Dünyanızı keşfetmeniz gerekecek, çünkü en iyi malzemeler her zaman düz görüşte yalan söylemiyor. Ve kesinlikle oyun her zaman sunduğu büyük özgürlük faydalanmak gerekir.

Görsel olarak Minecraft, görüntülerde ve videolarda göreceğiniz gibi harika değildir, ancak oyunun mantıklı olması için ızgara görünümü tamamen gereklidir. Ayrıca, oyun radikal mods veya derileri paketlerini kullanarak grafik özelleştirmek sağlar.

Minecraft son zamanların en başarılı bağımsız oyunudur. Ve iyi bir sebeple. Geliştirici Notch’in bu şaheseri, iOS, Android, Xbox 360, Linux, Mac ve (tabii ki) Windows gibi tüm mevcut platformlarında zevk alan milyonlarca oyuncunun kalbine girmeyi başardı.

2015’TE MİNECRAFT: HALA ÇOK FAZLA SATIYOR

Bu iz soğuk gitti ve Minecraft kokusu azalıyor görünebilir, ama aslında gerçeği başka bir şey yok. Microsoft’un geçen yıl 2.5 milyar dolarlık mojang’ı (minecraft’ın stüdyo yaratıcısı) satın almasından sonra, sayılar yığılmaya devam etti: PC ve Mac sürümleri için satılan 20 milyon dijital kopya ve cep versiyonunun 30 milyondan fazlası, Windows 10 için yeni bir sürümün piyasaya sürülmesinden ve platformlar arasındaki bağlantıdan bahsetmiyorum. Ücretsiz sürümü oynayanları saymadan, Minecraft alımlarının sayısı artık İspanya veya Kolombiya’nın toplam nüfusunun daha fazlasına ulaştı.

Minecraft İndir YAPILAN YORUMLAR