Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

TeamSpeak 3.3.2 İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

TeamSpeak 3 sadece öncüllerinin bir uzantısı değil, tescilli protokolünün ve çekirdek teknolojisinin c++ ‘ da tam bir yeniden yazılmasıdır. VoIP sektöründe deneyim ve liderlik dokuz yılı aşkın ile, mühendislerimiz size özelleştirmek ve sesli iletişim arzu herhangi bir şekilde ihtiyacı terzi yeteneği veren, esnek, güçlü ve ölçeklenebilir bir çözüm oluşturduk.

Yeni kullanıcılar ve TeamSpeak gazileri, TeamSpeak 3’ün eşsiz işlevselliğini ve güçlü yeni özelliklerini kullanarak sesli iletişimde tamamen yeni bir deneyimin tadını çıkaracaklar.

TeamSpeak 3 SDK 3.0.3.2 istemci ve sunucu entegrasyonu indirmek için tıklayın.

yenilik

Bizim yeni nesil TeamSpeak 3 yazılım son derece selefine göre geliştirilmiştir. Yeni başlayanlar için, hem istemci hem de sunucu artık Windows (32bit ve 64bit), Mac OS X (Intel ve PPC) ve Linux (32bit ve 64bit) için esnek bir çapraz platform Çözümü olarak kullanılabilir. Tüm platformlar %100 özellik uyumludur ve zengin özelliklere sahiptir, bu nedenle hangi platformu kullandığınıza bakılmaksızın, tüm yeni özellikler TeamSpeak 3’ün lansman tarihi üzerine tüm platformlarda kullanılabilir.

Mühendislerimiz TeamSpeak performansını ve uyumluluğunu artırmak için C++ kullanarak sıfırdan kodu yeniden yazdım. Bu, TeamSpeak 3’ün yerel ikili dosyalarının çeşitli hedef işletim sistemleri için aynı kod tabanından oluşturulmasını sağlar.

TeamSpeak 3.3.2 İndir YAPILAN YORUMLAR